Dnia 8 października 2023 roku, w małym mieście Śrem, miała miejsce znacząca impreza sportowa dla młodych entuzjastów boksu – Mistrzostwa Polski Młodzików. Reprezentantem klubu KSW KO Opoczno na tych zawodach był Stanisław Uzarowicz. W kategorii wagowej do 63 kg, młody bokser zaprezentował swoje umiejętności, docierając aż do etapu ćwierćfinałowego. Na 28 startujących zawodników, to bez wątpienia sukces godny podziwu.

Na mistrzostwach pojawił się również drugi reprezentant tego samego klubu, Jan Uzarowicz. Startując w kategorii wagowej do 60 kg, osiągnął wyjątkowy wynik – zdobył bowiem miejsce na podium, kończąc zawody na zaszczytnym III miejscu. Również ten rezultat jest dowodem na ogromne zaangażowanie i wysoki poziom sportowy młodego zawodnika.

Sukcesy obydwu bokserów są także zasługą ich trenera, który dzięki swojemu profesjonalizmowi i poświęceniu przyczynił się do ich osiągnięć. Zarówno zawodnicy, jak i ich trener, zasługują na najwyższe gratulacje i uznanie za położony wysiłek oraz osiągnięte wyniki.