W powiecie opoczyńskim, leżącym na terenie województwa łódzkiego, doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego. Policja poinformowała o tragicznym incydencie, w którym autokar potrącił 60-letniego człowieka. Mimo natychmiastowej pomocy medycznej, nie zdołano go uratować. Obecnie biegli śledczy z opoczyńskiej policji, działający pod nadzorem prokuratury, dokładnie badają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Incydent miał miejsce wieczorem 9 października na jednej z dróg powiatowych prowadzących przez miejscowość Jelnia w powiecie opoczyńskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, w którym pojazd zbierał na drodze przechodnia.

Policja szczegółowo analizuje zaistniałe okoliczności zdarzenia drogowego, którego ofiarą padł 60-letni pieszy, zamieszkujący obszar powiatu opoczyńskiego. Autokarem, uczestniczącym w wypadku, kierował 56-letni mężczyzna mieszkający na terenie powiatu przysuskiego. W chwili, gdy doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, kierowca był trzeźwy. Na miejscu działały wszystkie służby ratunkowe. Prokurator nadzoruje postępowanie w celu ustalenia wszystkich faktów dotyczących tego tragicznego incydentu – informuje starszy aspirant Sławomir Kochanowski, reprezentujący policję w Opocznie.