Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak wygląda praca policjanta na co dzień, jest to idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej. Chciałbyś zrozumieć, co jest kluczowe w obowiązkach technika kryminalistyki czy oficera dyżurnego? A może myślałeś o tym jak przebiega służba w pionie prewencji lub ruchu drogowego? To wszystko oraz wiele innych informacji omówimy podczas „Dnia Otwartego”. Wyjaśnimy także, jakie warunki trzeba spełnić, by dołączyć do korpusu policjantów. Pamiętaj – policja to ludzie ze zwykłymi pasjami i codziennymi wyzwaniami, a Ty możesz stać się częścią tej wielkiej niebieskiej rodziny!

1 grudnia 2023 roku, pomiędzy godziną 10:00 a 13:00, zapraszamy wszystkich interesujących się służbą w Policji na spotkanie z funkcjonariuszami w opoczyńskim komisariacie. To niepowtarzalna okazja, by osobiście zwiedzić jednostkę i zobaczyć sprzęt, którym na co dzień posługują się policjanci.

Podczas tego wydarzenia, osoby myślące o karierze w policji będą mogły uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji i zasad doboru kandydatów. Będzie to również doskonały moment, aby porozmawiać z funkcjonariuszami o specyfice ich pracy i dowiedzieć się, jakie wymagania muszą spełniać kandydaci do poszczególnych stanowisk służbowych.