Spędź jeden z majowych wieczorów w muzycznym towarzystwie

A będzie to nie byle jakie towarzystwo… Przeboje muzyki klasycznej (i nie tylko) w wykonaniu jednej z najsłynniejszych w Polsce muzycznych rodzin, czyli Śpiewającej Rodziny Kaczmarek. Familia zdobywa sobie sławę od lat – najpierw jako małżonkowie Kaczmarek, a później również ich synowie, którzy podobnie jak rodzice dysponują wyjątkowymi głosami.

Razem uzupełniają się wokalnie i energetycznie – czując się swobodnie w różnorodnym repertuarze, nie tylko w pieśniach klasycznych, ale również religijnych, patriotycznych oraz związanych z różnymi świętami.

Nawet najpopularniejsze przeboje w ich wykonaniu brzmią szczególnie, wyjątkowo i na „nowo”.

Jeśli przez ostatnie lata stęskniłeś się za sztuką na żywo, szczególnie muzyczną i cenisz sobie możliwość posłuchania ulubionych utworów bezpośrednio – na żywo – podczas koncertu, wiesz czym jest niezwykła energia, która nawiązać się może jedynie podczas bezpośredniego spotkania artysty z słuchaczem – zamów bilet na muzyczne spotkanie ze Śpiewającą Rodziną Kaczmarek już dziś.

Koncert w opoczyńskim MDK

Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza na długo oczekiwany koncert Muzycznej Rodziny Kaczmarek 27 maja bieżącego roku. Początek wydarzenia o godzinie 18:00.

Koncert będzie muzycznym wydarzeniem w mieście. Artyści wystąpią na scenie MDK i zaprezentują repertuar, dzięki któremu zyskali sławę w całej Polsce.

Zapewne pojawią się – jak zawsze podczas koncertów „na żywo” – muzyczne niespodzianki, na które publiczność zawsze czeka ze szczególną atencją.

Więcej informacji o muzycznej wiośnie i zbliżającym się lecie w Opocznie – między innymi na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury.