MDK zaprasza na koncert

Starego Dobrego Małżeństwa nikomu nie trzeba przedstawiać. To jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy zespół kojarzony z poezją śpiewaną, piosenką turystyczną czy literacką. Jest swego rodzaju fenomenem – ma fanów w różnym wieku. SDM słuchają zarówno dziadkowie, jak i wnuki.

Ponad trzydzieści lat działalności musi robić wrażenie. Wiele wydanych płyt, nowe projekty i co najważniejsze – brak rutyny. SDM wciąż zadziwia. Na koncertach można usłyszeć przeboje, które liczą sobie już kilkanaście, a nawet więcej lat, które są doskonale znane i starszym, i młodszym fanom.

W repertuarze grupy nie brakuje również nowych propozycji – „osadzonych” w nurcie literackim. Wieczory z poezją i z muzyką w „wykonaniu” Starego Dobrego Małżeństwa to uczta dla ducha.

Na takie właśnie wyjątkowe spotkanie zaprasza Miejski Dom Kultury w Opocznie. Na tutejszej scenie zespół przedstawi swój nowy program – już 26 listopada br. Początek koncertu o godzinie 19:00.

Stara, dobra… energia!

Trudno uwierzyć, że Stare Dobre Małżeństwo rozpoczynało swoją przygodę ze sceną muzyczną w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku! Od roku 1984, kiedy to zespół dał się poznać w kręgu kultury studenckiej i zaczął być coraz bardziej rozpoznawalny w całej Polsce minęło już wiele lat, jednak nie zmieniło to nic, jeśli chodzi o dobrą energię, jaką niosą ze sobą koncerty grupy.

Repertuar SDM jest wyjątkowo bogaty – zespół wydał aż kilkanaście płyt. Ostatnim krążkiem jest wydany w roku 2020 album „Uciekinierzy”. Podczas obecnej trasy koncertowej, z pewnością nie zabraknie utworów z nowej płyty. Nie inaczej będzie również w Opocznie.

Nowa płyta i wznowiona po ubiegłorocznej przerwie trasa – to prawdziwa gratka dla fanów brzmień Starego Dobrego Małżeństwa.

Koncert w Opocznie jest jednym z kilku w trakcie obecnej, jesiennej trasy zespołu. Jeśli chcemy już 26 listopada 2021 r. spotkać się ze Starym Dobrym Małżeństwem w opoczyńskim MDK i posłuchać nowych piosenek, i uwielbianych przebojów – warto już teraz zakupić bilety. Są one dostępne m.in. za pośrednictwem popularnych serwisów internetowych, pośredniczących w dystrybucji biletów.