Zarówno policja jak i lokalne służby ratunkowe zostały wezwane na miejsce niebezpiecznego zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Opocznie. Do incydentu doszło w niedzielę (26.05) na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii miasta – ulic Partyzantów i Skłodowskiej. W wyniku niefortunnego zdarzenia motocyklista musiał zostać przetransportowany do najbliższego szpitala. Obecnie, funkcjonariusze prowadzą śledztwo w celu ustalenia wszystkich faktów związanych z tym incydentem.

Na podstawie dostępnych informacji, 26 maja około godziny dziesiątej rano doszło do kolizji pomiędzy samochodem osobowym a motocyklem. Jak wynika z relacji świadków, 41-letnia kobieta prowadząca toyotę nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 25-letniemu mężczyźnie jadącemu na motocyklu marki honda. Mimo poważnych obrażeń, młody motocyklista był przytomny i został natychmiast przewieziony do opoczyńskiego szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań. Komenda Policji w Opocznie podkreśla, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Załoga policyjna, która natychmiast zareagowała na zgłoszenie, przeprowadziła dokładne oględziny miejsca zdarzenia. Zebrali oni wszelkie dostępne informacje, przesłuchali potencjalnych świadków oraz zabezpieczyli wszelkie dowody będące na miejscu zdarzenia.